Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zapraszamy do świetlicy szkolnej 2020/2021

               Zapisy uczniów klas I-III do świetlicy szkolnej dobiegają końca.

Świetlica jest wyjątkowym miejscem w szkole. To przestrzeń, w której dzieci mają okazję do spędzania czasu ze swoimi rówieśnikami. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć prowadzonych w świetlicy.

https://youtu.be/IQVUX_trYNQ

Drodzy Rodzice, aby zapisać dziecko należy wypełnić kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy i dostarczyć ją do Szkoły.

Strona 1 z 11