Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zapraszamy na rodzinny turniej w badmintona

 

Dnia 10.03.2018r o godzinie 9.00 odbędzie się rodzinny turniej w badmintona. Turniej organizowany jest w ramach projektu „Aktywna Szkoła. Multisport”. Regulamin zamieszczamy poniżej i zapraszamy wszystkich do udziału w sportowej zabawie,  w której zgodnie z założeniami programu MULTISPORT głównym celem uczestnictwa w zawodach jest dobra zabawa poprzez aktywność ruchową nie zaś zacięcie wyczynowe zawodników.  Szczegółowe informacje na temat projektu znajdą Państwo w zakładce ORGANIZACJA NAUKI -> PROJEKTY -> AKTYWNE SZKOŁY. MULTISPORT

Beata Hebda

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAWODACH SPORTOWYCH POD NAZWĄ „RODZINNY BADMINTON” W RAMACH PROJEKTU MULTISPORT

 

 1. Organizatorami zawodów są nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie.
 2. Uczestnikami zawodów mogą być tylko drużyny dwuosobowe złożone z dziecka (ucznia/uczennicy naszej szkoły) i dorosłego.
 3. Za osobę dorosłą w „Rodzinnym Badmintonie” uznaje się każdą osobę mającą rodzinny związek z uczniem/uczennicą naszej szkoły (mamę, tatę, dorosłego brata, dorosłą siostrę, babcię, dziadka lub osobę prawnie sprawującą opiekę nad dzieckiem).
 4. Drużyny zgłaszają swoją chęć uczestnictwa w zawodach nauczycielom wychowania fizycznego na piśmie (załącznik 1 do pobrania) do 2 marca 2018 roku.
 5. Każda zgłoszona drużyna może sprawdzić swoje miejsce na liście uczestników, która dostępna będzie na stronie szkoły.
 6. W chwili zgłoszenia się wystarczającej ilości drużyn organizatorzy zamkną listę uczestników podając informację na stronie szkoły.
 7. Każda drużyna zobowiązana jest do uczestnictwa w zawodach w stroju sportowym.
 8. Uczestnicy podczas rozgrywek mogą korzystać z własnych rakietek.
 9. Mecze mogą być rozgrywane tylko lotkami oferowanymi przez organizatora.
 10. Za zgodą stron stających do meczu może być podjęta decyzja o samodzielnym liczeniu punktów bez obecności sędziego.
 11. O systemie rozgrywek decydować będzie ilość zgłoszonych drużyn.
 12. Rozgrywki odbędą się wg zasad PZB.
 13. Dostarczenie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Plik do pobrania w formacie pdf:

REGULAMIN ZAWODÓW BADMINTONA MULTISPORT

 

Strona 1 z 11