Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zapraszamy na zajęcia sekcji filmowej GIM TV

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 6 i 7 szkoły podstawowej oraz  3 gimnazjum do aktywnego włączenia się w działania Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV.  Jeżeli chcecie  poznać tajniki tworzenia filmów krótkometrażowych i spotów, poznać profesjonalny sprzęt oraz programy do obróbki materiału filmowego, sprawdzić się w roli reżysera, kamerzysty, spikera, aktora, tworzyć bieżące wydania GIM TV  czy po prostu chcecie spędzić ciekawie czas wśród ludzi zafascynowanych filmem – zapraszamy w czwartki na 9 godzinie lekcyjnej do sali 308. Tutaj dowiecie się wszystkiego i poznacie naszą ekipę filmową. Mile widziani na zajęciach są również Rodzice zainteresowani filmem lub chcący wesprzeć nas w działaniach! Zapraszamy – przyjdź, zobacz i baw się z nami w FILM!

Autor wpisu: Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11