Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA E-SZKOLENIE

Narkotyki i dopalacze – wszystko, co należy wiedzieć”

 Zapraszamy Rodziców na e-szkolenie „Narkotyki i dopalacze – wszystko, co należy wiedzieć”, które zostanie wyemitowane w auli szkolnej w dniu 29 marca 2017 roku o godz. 16.30

 E-szkolenie poświęcone substancjom psychoaktywnym jest dedykowane rodzicom dzieci uczęszczających do szkoły oraz nauczycielom. W trakcie prezentacji, przedstawione są najbardziej rozpowszechnione wśród polskiej młodzieży substancje psychoaktywne – ich działanie na organizm, sposób w jaki uzależniają oraz krótki opis zachowania osoby zażywającej te substancje.

 Szkolenie porusza również temat rodzinnej oraz szkolnej profilaktyki narkotykowej oraz aspektów prawnych związanych z posiadaniem narkotyków.

 Czas trwania: 40 minut.

 E-szkolenie udostępnione przez Akademię Aktywnej Edukacji: www.aae.com.pl

Strona 1 z 11