Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zaproszenie na Akcję Bezpieczne Wakacje

Akcja Bezpieczne Wakacje – to propozycja programowa dla indywidualnych mieszkańców Miasta, Przedszkoli, Klubów i Świetlic Środowiskowych, Instytucji i Stowarzyszeń. Celem imprezy będzie przywitanie wakacji z elementami edukacyjnymi.

Współpracę w organizację spotkania podjęło Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”,  Komenda Powiatowa Policji w Głogowe, Państwowa Straż Pożarna oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

W/w jednostki podczas happeningu będą miały za zadanie zorganizować strefę edukacyjną, w której będzie można w właściwy dla wieku sposób
(w formie zabawy, konkursu i informacji) zdobyć wiedzę o podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji.

Odwiedzając strefę edukacji uzyskamy odpowiedzi na pytania: jak nie wpaść w pułapkę przestępców na wypoczynku?, jak ochronić biwak przed pożarem?

jak skutecznie rozmawiać z dziećmi i młodzieżą aby uchronić przed sięganiem po narkotyki i alkohol podczas wakacyjnych wyjazdów? 

jak aktywnie i bezpiecznie spędzać wakacje w mieście?

Dodatkiem AKCJI będzie „strefa zdrowia” gdzie przedstawiciele Fundacji „Meritum” zajmą się promocją zdrowia i kultury fizycznej.

Odwiedzając te strefę będzie można dowiedzieć się jak zadbać o formę podczas wakacji, jak zrzucić zbędne kilogramy. Zostanie zaprezentowana nowa forma rekreacji ruchowej zwana smovey® Vibroswing.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Głogów w ramach realizacji zadania publicznego.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO AKTYWNEGO ŚWIĘTOWANIA POWITANIA LATA!

akcjabezpieczne wkakacje

 

 

Strona 1 z 11