Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZAPROSZENIE NA „FERIE z TYGRYSKIEM”

  Chrobry Głogów już po raz kolejny zadba o to, by ferie zimowe były dla dzieci niezapomnianym czasem. Atrakcyjne propozycje zajęć są różnorodne i obejmują m.in. zajęcia sportowe, taneczne oraz zajęcia na basenie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 lutego 2017 roku.

    Informujemy, że w zajęciach będą mogły uczestniczyć tylko dzieci, których karty zgłoszeniowe zostaną złożone w sekretariacie Spółki Chrobry Głogów lub przesłane na adres e-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

    Ponadto informujemy, że ww. zajęcia będą prowadzone przez osoby do tego uprawnione, tj. Pana Mirosława Gaczyńskiego oraz Panią Katarzynę Pitoń.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt:

 Roman Hnat tel. 504 273 452

Michał Chołoda tel. 504 591 769
CHROBRY GŁOGÓW S.A.

pdf_ikonaPLAN FERIE 2017

 

pdf_ikonaFERIE FORMULARZ

Strona 1 z 11