Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zaproszenie na Rodzinny Turniej Siatkówki

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w „Rodzinnym turnieju siatkówki” w ramach projektu AKTWNA SZKOŁA MULTISPORT, który odbędzie się 24 marca 2018 roku w hali sportowej przy naszej szkole o godzinie 10.00. Liczymy na Państwa obecność i dobrą zabawę z dziećmi podczas aktywności ruchowej w atmosferze zdrowej rywalizacji.

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów dostępnym poniżej.

Beata Bielska

zaproszenie siatkówka

Regulamin:

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAWODACH SPORTOWCH POD NAZWĄ „RODZINNY TURNIEJ SIATKÓWKI” W RAMACH PROGRAMU MULTISPORT

 

  1. Organizatorami zawodów są nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie.
  2. Uczestnikami zawodów mogą być tylko drużyny trzyosobowe. W każdej drużynie musi być  uczeń /uczennica naszej szkoły,  dorosły opiekun/ rodzic, trzecią osobą może być np.: starsze niepełnoletnie rodzeństwo lub koleżanka kolega z klasy, kuzyn, kuzynka lub drugi opiekun dziecka.
  3. Za osobę dorosłą w „Rodzinnym Turnieju Siatkówki” uznaje się każdą osobę mającą rodzinny związek z uczniem/uczennicą naszej szkoły (mamę, tatę, dorosłego brata, dorosłą siostrę, babcię, dziadka lub osobę prawnie sprawującą opiekę nad dzieckiem).
  4. Drużyny zgłaszają swoją chęć uczestnictwa w zawodach do 20 marca 2018 roku.
  5. W chwili zgłoszenia się wystarczającej ilości drużyn organizatorzy zamkną listę uczestników podając informację na stronie szkoły.
  6. Każda drużyna zobowiązana jest do uczestnictwa w zawodach w stroju sportowym.
  7. Za zgodą stron stających do meczu może być podjęta decyzja o samodzielnym liczeniu punktów bez obecności sędziego.
  8. O systemie rozgrywek, decydować będzie ilość zgłoszonych drużyn.
  9. Rozgrywki odbędą się wg. zasad PZPS
  10. System rozgrywek dopasowany będzie do ilości zgłoszonych zespołów.

 

 

Strona 1 z 11