Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zawodowe drogowskazy

Gratulacje od samego Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka odebrał Filip Kordacki z klasy 3Gb . W II edycji konkursu zawodoznawczego „Zawodowe drogowskazy”, nad którym roztoczyli honorowy patronat Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak i Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, zaznaczyliśmy godnie swoją obecność. Filip Kordacki jako jedyny zachęcił znamienitych gości Wiceprezydent Urzędu Miasta p. Bożenę Kowalczykowską  i Dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji p. Pawła Drankiewicza do dyskusji o swojej ścieżce  zawodowej grafika komputerowego.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat zawodów, w których kształcą szkoły zawodowe powiatu głogowskiego oraz rozwijanie umiejętności  kreowania i planowania własnej kariery edukacyjno – zawodowej.

Cieszymy się z sukcesu Filipa i gratulujemy!

 

Anna Kowalska we współpracy z wychowawcami  kl. III p.Małgorzatą Leją i p. Małgorzatą Pietralczyk.

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11