Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zawodowe spotkanie w III a

26 marca uczniowie klasy III a skorzystali z zaproszenia jednej z głogowskich szkół średnich-Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących .Spotkanie było wspaniałe.  Poznaliśmy dwa zawody, tzn. dowiedzieliśmy się w jaki sposób uczniowie tej szkoły nabywają wiedzę i umiejętności , aby stać się wspaniałymi kreatorami fryzur oraz co zrobić, aby być doskonałym fotografem. Mieliśmy możliwość skorzystania z ich umiejętności-wróciliśmy odmienieni- bardzo zmieniły się nasze fryzury. Wykonywaliśmy również zdjęcia profesjonalnymi aparatami i poznaliśmy cały proces powstawania zdjęć. Uczestniczyliśmy w lekcji języka angielskiego – a nasza wiedza była tak duża, jak starszych koleżanek, z którymi  wykonywaliśmy zadania i siedzieliśmy w jednej ławce. Wszyscy byli dla nas bardzo mili a nauczyciele przedmiotów zawodowych przekazali nam wiele ciekawych informacji.

Oczywiście dziękujemy za zaproszenie , a może za kilka lat siądziemy w ławkach tej szkoły…

Któż to wie?

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą Marzeną Magdą.

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11