Zawodowe spotkanie w III a

26 marca uczniowie klasy III a skorzystali z zaproszenia jednej z głogowskich szkół średnich-Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących .Spotkanie było wspaniałe.  Poznaliśmy dwa zawody, tzn. dowiedzieliśmy się w jaki sposób uczniowie tej szkoły nabywają wiedzę i umiejętności , aby stać się wspaniałymi kreatorami fryzur oraz co zrobić, aby być doskonałym fotografem. Mieliśmy możliwość skorzystania z ich umiejętności-wróciliśmy odmienieni- bardzo zmieniły się nasze fryzury. Wykonywaliśmy również zdjęcia profesjonalnymi aparatami i poznaliśmy cały proces powstawania zdjęć. Uczestniczyliśmy w lekcji języka angielskiego – a nasza wiedza była tak duża, jak starszych koleżanek, z którymi  wykonywaliśmy zadania i siedzieliśmy w jednej ławce. Wszyscy byli dla nas bardzo mili a nauczyciele przedmiotów zawodowych przekazali nam wiele ciekawych informacji.

Oczywiście dziękujemy za zaproszenie , a może za kilka lat siądziemy w ławkach tej szkoły…

Któż to wie?

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą Marzeną Magdą.