Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zbiórka dla Ani.

W tym roku szkolnym, szkolny Klub Wolontariatu kolejny raz zorganizował zbiórkę środków higienicznych dla dziewięcioletniej Ani, która choruje na rzadką chorobę. Z racji, że Ania w listopadzie obchodzi urodziny, klasa Va w ramach inicjatyw klasowych przygotowała kartki urodzinowe, które przekazaliśmy z zebranymi darami. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Ani i jej Rodziców!

                                                Aneta Lenort

                                                Barbara Mastej-Zaorska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11