Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zbiórka kasztanów

Nasza szkoła angażuje się w wiele akcji, których celem jest pomoc innym. Pomagamy ludziom i zwierzętom. Od kilku dobrych lat prowadzimy zbiórkę kasztanów i żołędzi. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w tej akcji, choć nie jest to łatwe, gdyż mają dużą konkurencję. Dary jesieni zbierają przedszkolaki, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, a także ich rodziny. Szczególnie zaangażowani są dziadkowie. Ale wszystko w dobrej sprawie.

W tym roku nazbieraliśmy bardzo dużo kasztanów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy II D gimnazjum Jakub Chmielowski, który wraz z tatą przyniósł wręcz nieprawdopodobną ilość kasztanów.

Zebrane dary natury zostały przekazane kołu łowieckiemu, które dokarmia dzikie zwierzęta leśne podczas zimy. Ze swojej strony dziękuję wszystkim zbieraczom.

                                                                                                koordynator akcji: Alicja Anastaziuk

 

 

Strona 1 z 11