Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zbiórka surowców wtórnych

   Dnia 6 grudnia 2017r. w godz. 7.30.- 8.00 odbędzie się zbiórka surowców wtórnych. Przynosimy: makulaturę, elektrośmieci, baterie , puszki aluminiowe. Odpady powinny być odpowiednio zabezpieczone , makulatura powiązana bądź zapakowana w kartonowe pudełka. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Dobrze jest pomagać środowisku. Miejsce zbiórki: wejście główne do budynku szkoły.      

Bogumiła Bączewska            

Strona 1 z 11