Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZBIÓRKA ZNICZY ZAKOŃCZONA – DZIĘKUJEMY!

   Zakończyła się zbiórka zniczy organizowana w ramach programu „MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA”. Ponad sto lampek w ubiegłym tygodniu zostało dostarczonych do Delegatury Dolnośląskiego Kuratorium w Legnicy. Stamtąd znicze trafią do Wrocławia. Ekipa TVP Wrocław wraz z wolontariuszami opiekującymi się kresowymi nekropoliami zawiezie je na Wileńszczyznę i Ukrainę.

  Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w akcji!

Strona 1 z 11