Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZBIÓRKA ZNICZY

 W RAMACH AKCJI „MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA”

 Apel Pani Beaty Pawłowicz – Dolnośląskiego Kuratora Oświaty:

 Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice

   Zbliża się 1. listopada – dzień pamięci o zmarłych. Wielu mieszkańców naszego regionu mogiły swoich bliskich pozostawiło na Kresach. Opuszczone  i zaniedbane czekają na naszą pomoc i naszą pamięć. Dolnośląscy uczniowie   w ramach akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA od 5 lat porządkują kresowe nekropolie, a w październiku zbierają znicze i wraz z ekipą TVP Wrocław zawożą je na Ukrainę i Wileńszczyznę.

     Podobnie jak w latach ubiegłych zwracam się do Uczniów, ich Rodziców oraz Dyrektorów i Nauczycieli dolnośląskich szkół o podarowanie symbolicznej lampki. Zapłoną one nie tylko na wielkich, narodowych nekropoliach na Rossie w Wilnie i Łyczakowie we Lwowie, ale również na wszystkich 54 polskich cmentarzach na Ukrainie, które tego lata remontowane były przez młodych wolontariuszy z Dolnego Śląska. Na niektórych mogiłach nikt od wyjazdu Polaków nie zapalił nigdy nawet jednej lampki.

     Bardzo serdecznie Państwu dziękuję.

                                                                      Dolnośląski Kurator Oświaty

                                                                                   Beata Pawłowicz

    Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji zbierania zniczy. Lampki można przynosić w dniach 13.10.2014 – 24.10.2014 r. do nauczycielki historii – p. Elżbiety Peteckiej (sala 611)  lub do wicedyrektora (pokój nr 401) – p. Agaty Bagińskiej-Żyty.

   DZIĘKUJEMY

 

Strona 1 z 11