Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZDOBĄDŹ Z NAMI PLAC ZABAW

     Już od 5 maja będziesz mógł wziąć udział w akcji i głosować, aby Podwórko NIVEA powstało właśnie w Twojej okolicy – przy świetlicy w Szczyglicach Głosujemy na stronie www.nivea.pl/podworko2016
Po rejestracji w serwisie każdego dnia będziesz mógł oddać jeden głos na wybraną lokalizację, z jednego adresu mailowego. Uwaga! Podczas oddawania głosu należy wpisać adres mailowy, a następnie zalogować się na pocztę  e-mail i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu.  Bez tego głos nie będzie zaliczony!

Pamiętajmy, aby głosować codziennie do 2 czerwca 2016!

 

Strona 1 z 11