Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

zDolny Ślązaczek – eliminacje szkolne

11 października 2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Dolnośląskiego Interdyscyplinarnego Konkursu Kuratoryjnego zDolny Ślązaczek 2017/2018. W konkursie wzięło udział trzydziestu dziewięciu uczniów klas V-VII szkoły podstawowej. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych uczniów! Oby wielu z nich znalazło się w powiatowym etapie prestiżowego konkursu!

Elżbieta Frankowska- Cyfra

 

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11