Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZEBRANIE PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH

ZAPROSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Głogowie

z a w i a d a m i a,

że  zebranie rodziców i dzieci, które w roku szkolnym 2015/2016

rozpoczną naukę w klasie I, odbędzie się dnia 11 czerwca 2015 r.

(czwartek) o godz. 16.30 w głównym budynku szkoły w atrium.

 Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania indywidualne z wychowawcami klas w budynku  klas I-II.

Strona 1 z 11