Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zielono i bezpiecznie mi, czyli …

Zielono i bezpiecznie mi, czyli profilaktyka bez zadęcia.

Pierwszy Dzień Wiosny powitaliśmy profilaktycznie, łącząc powagę z humorem. Refleksyjnie potraktowaliśmy zajęcia filmowe na temat odrzucenia, cyberprzemocy i ataków terrorystycznych.              

Z ciekawością przyjęliśmy warsztaty na temat uzależnień oraz ćwiczenia  ratownicze i wojskowe.  W dobry nastrój wprowadziły nas profilaktyczne pisanki i profilaktyczna Marzanna.

Od pierwszaka do gimnazjalnego starszaka , każdy znalazł coś dla siebie. Teraz tylko wystarczy unikać zachowań ryzykownych – zgodnie z uzyskaną wiedzą, jak również ideą dzisiejszego dnia.

Dziękujemy za współpracę ratownikom, wojsku, policji, uczniom z klasy mundurowej i trenerom  z MCWR w realizacji zadań związanych z programem wychowawczo-profilaktycznym szkoły.

 

 

Anna Kowalska

Małgorzata Kaźmierczak

Małgorzata Korzeniewska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11