Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Znają polską frazeologię

Dnia  27 lutego 2018r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Frazeologiczny. W turnieju wzięło udział jedenaście trzyosobowych drużyn z klas V-VII. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o frazeologii za pomocą systemu iVote, a potem przystąpili do zadań pisemnych. Poziom umiejętności dzieci był bardzo wysoki, co potwierdza efektywność prowadzonej w szkole innowacji.

Wyniki turnieju:

I m-ce Wiktoria Kozioł, Marika Pastucha, Wiktor Kwiatkowski z klasy 5 b.

II m-ce Aleksandra Wrona, Paula Twardy, Miłosz Hawro z klasy 7 d.

III m-ce Julia Oczkowska, Kinga Pioterczak, Wiktor Olejniczak z klasy 6a.

Gratulujemy laureatom konkursu. Uczniowie, którzy w szkolnych eliminacjach zajęli I m-ce, już za miesiąc będą  reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Turnieju Frazeologicznym. Trzymajmy za nich kciuki!

 

Anika Grzelecka- Rutkiewicz, Małgorzata Korzeniewska, Elżbieta Frankowska- Cyfra

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11