Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Znamy bardzo dobrze głogowskie zabytki…

To już jest chyba naszą tradycją, gdyż  po raz czwarty nasi gimnazjaliści zajęli I  miejsce w IV Powiatowym Konkursie krajoznawczo- historycznym „Szlakiem głogowskich zabytków i pomników” .

W tym roku szkolnym dokonali tego uczniowie: Mateusz Dąsal z kl. III Ga i  Patryk Sznajder z kl. II Ga !

Celem konkursu jest popularyzowanie dziejów naszego miasta, regionu, a zadania polegały m.in. na rozpoznawaniu zabytków, pomników, umiejętnością umieszczania ich na planie miasta, prawidłowym nazewnictwie.

Cieszymy się również, że nasza absolwentka- Wiktoria Kordacka (zostawiła godnych siebie następców), zajęła I miejsce w szkołach ponadgimnazjalnych!

Brawo!

 

Tamara Chojnacka

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11