Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zwierzę nie jest rzeczą!

Dnia 4 października z okazji  Światowego Dnia Zwierząt w naszej szkole gościła Pani weterynarz. Uczniowie klas czwartych mieli okazję posłuchać  prelekcji połączonej z prezentacją  pod hasłem :,, Zwierzę nie jest rzeczą”. W wielu naszych domach żyją razem z nami  psy, koty, króliki, świnki morskie czy papugi. Chętnie obcujemy z naszymi pupilami , ale ważne jest , aby pamiętać o warunkach , jakie musimy spełniać , aby hodowle były prowadzone prawidłowo. O tych problemach mówiła Pani weterynarz. Zwróciła również uwagęna los bezdomnych zwierząt, znęcanie się nad zwierzętami, warunki bytowe w schroniskach, sterylizację bezdomnych zwierząt. Spotkanie zakończyło się  pytaniami do gościa , a tych uczniowie mieli wiele.

Bogumiła Bączewska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11