Zwierzęta – nasi przyjaciele

6 czerwca 2018 r. w Klubie Batalionowym w Głogowie odbyła się gala podsumowująca Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Literacki „Zwierzęta – nasi przyjaciele” . W konkursie adresowanym do młodzieży starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych udział wzięło 26 uczestników. Jury  postanowiło nagrodzić dziewięć osób.  Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazły się:

I miejsce – Sara Dyk – kl.3Gd

III miejsce – Martyna Juźwiak – kl. 4f

III miejsce ex aequo – Laura Jarosz – kl. 6d

Wyróżnienia:     Agnieszka Bogus – kl. 3Ga

Aleksandra Szymankiewicz – kl. 3Gb

Podczas gali organizatorzy przygotowali również wystawę prezentującą osiemnaście najlepszych zestawów konkursowych, w tym aż dziewięć z naszej szkoły (wszyscy biorący udział w konkursie!)

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów uzdolnionym laureatkom oraz uczestnikom. Dziękujemy nauczycielom języka polskiego za pomoc przy organizacji konkursu.

Szkolny koordynator – Renata Kołodziej