Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zwierzęta – nasi przyjaciele

6 czerwca 2018 r. w Klubie Batalionowym w Głogowie odbyła się gala podsumowująca Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Literacki „Zwierzęta – nasi przyjaciele” . W konkursie adresowanym do młodzieży starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych udział wzięło 26 uczestników. Jury  postanowiło nagrodzić dziewięć osób.  Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazły się:

I miejsce – Sara Dyk – kl.3Gd

III miejsce – Martyna Juźwiak – kl. 4f

III miejsce ex aequo – Laura Jarosz – kl. 6d

Wyróżnienia:     Agnieszka Bogus – kl. 3Ga

                                Aleksandra Szymankiewicz – kl. 3Gb

Podczas gali organizatorzy przygotowali również wystawę prezentującą osiemnaście najlepszych zestawów konkursowych, w tym aż dziewięć z naszej szkoły (wszyscy biorący udział w konkursie!)

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów uzdolnionym laureatkom oraz uczestnikom. Dziękujemy nauczycielom języka polskiego za pomoc przy organizacji konkursu.

 

Szkolny koordynator – Renata Kołodziej

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11