Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Życzenia złożone, choinka ubrana – znak… że święta tuż, tuż!

Pielęgnujemy tradycje świąteczne i pracujemy nad integracją całej społeczności szkolnej. Wymyśliliśmy sobie, że wszystkie działania związane z atmosferą świąteczną będą naszym wspólnym dziełem. Efektem naszych starań jest pięknie przystrojona szkoła ze słodką choinką w roli głównej.

 Kolędowanie  czas zacząć.

Anna Kowalska, Wiesława Wysocka

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11